4. juuli 2016

Kohvik “Põgene Vaba Laps” 2016

9. juulil 2016 avab RoomEscape Elva kohvikutepäeva raames 3 pop-up põgenemistuba kohvikus “Põgene Vaba Laps”. Kohvik „Põgene vaba laps“ on inspireeritud põgenemisest ning tänavatoidust, kust leiab rikkalikus valikus südamega tehtud toite. Menüüst leiab nii burgereid, wrappe, salateid jne. Endale meelepärase toidu leiab kohvikust nii noor kui vana. Viimasel ajal kogub populaarsust ka taimetoitlus, seega oleme menüü koostamisel arvestanud ka taimetoitlastega, et kõik külalised saaksid meie kohvikus keha kinnitatud. Samuti peame meeles ka magusasõpru.

JA MIS VEEL ERITI PÕNEV … Kohvikutepäeva raames loome RoomEscapega kohvikusse kolm ajutist põgenemistuba. Tegemist on ainulaadse võimalusega, kus inimestel on võimalik panna ennast proovile uudses olukorras. Pop-up põgenemistuba on sisustatud erinevate mõistatuste ja ülesannetega. RoomEscape on reaaleluline põgenemismäng, mis paneb kõik meeskonna liikmed ühise eesmärgi nimel mõistatusi lahendama. Mängu eesmärk on põgeneda etteantud aja jooksul (ajutise põgenemistoa puhul on ajaks 30 minutit). Põgenemiseks on vaja loogilist mõtlemist ja meeskonnatööd. Põgenenud meeskondadest moodustatakse edetabel ning päeva kiireimatele on eriauhinnad. Allpool on välja toodud põgenemistubade teemad! Põgenemistubade külastamine toimub elava järjekorra alusel. Kohvik avatakse aadressil Valga mnt 46 kell 15.00. Lisainformatsiooni saab meie Facebookist!

Liivimaa kuumim koht

Sauna tuba
Saite kutse Liivimaa kuumimale saunapeole, kuid pidu saab ootamatu pöörde hetkel, mil Ivo Schenkenbergi kõrilõikajad teid sauna lukustavad. Temperatuur tõuseb ning tõuseb ka pinge. Saun saavutab väljakannatamatu kuumuse 30 minuti jooksul. Kas suudate leida lahenduse välja pääsemiseks?

Hind inimese kohta: 

2 inimest grupis – 7€
3 inimest grupis – 6€
4 inimest grupis – 5€
5 inimest grupis – 4€

Viimne Reliikvia

viimne reliikvia

Kohviku Põgene Vaba Laps viimne reliikvia on röövitud! Kes röövis? Millega tegu oli? Kuna? Miks? Need küsimused vajavad vastuseid. Ainsad, kes võiksid midagi teada, on Ivo Schenkenbergi kõrilõikajad. Lõunale minnes jätsid nad oma kambri järelvalveta. Teil on aega täpselt 30 minutit, et selgitada välja Viimse Reliikvia olemus, asukoht ning võimalusel põgeneda koos sellega! Kuid olge ettevaatlikud, sest kõrilõikajatele ei meeldi sissetungijad!

Hind inimese kohta: 

2 inimest grupis – 6€
3 inimest grupis – 5€

Võltskohvik “Põgene Vaba Laps”

põgene vaba laps

Olete sõpradega kloostri taga “kohvikus” kui järsku kaovad teie ümbert inimesed ning menüüsse ilmuvad kummalised toidud. Selleks, et pääseda olukorra ootamatutest pööretest ning hakata nautima kohviku Põgene Vaba Laps kurikuulsat Viimse reliikvia grillburgerit, tuleb Teil pead kokku panna ning paljastada võltskohviku saladused!

Hind inimese kohta: 

2 inimest grupis – 6€
3 inimest grupis – 5€